Značka CERAMIKA PARADYŻ
Kód: 3586016
Dostupnost: zboží je dostupné
Předpokládaná lhůta dodání:
cca 5 pracovních dnů
(Klikni a vyzvedni - cca 24 hodin)
(Rychlé odeslání)

Dlaždice imitace mramoru - jak je použít doma
Mramor je materiál známý v architektuře již 2500 let. Elegantní a zároveň přirozený, nadále inspiruje interiérové designéry. Aktuálně však mnohem častěji využívají obklady imitující mramor – a to nejen kvůli atraktivnější ceně, ale i lepším vlastnostem.

Terakota - teplá barva, která oživí interiér obývacího pokoje
Jedinečná barva terakoty je něčím, co přitahuje pozornost již dlouhou dobu. Zvolíme-li do interiéru obývacího pokoje terakotovou barvu, rozhodně interiér oteplíme a dodáme mu jedinečný charakter. Pokud hledáme žhavou zemitou barvu spálené země, která má v

Obklady a dlažba v imitaci dřeva do koupelny - kdy se vyplatí investovat?
Obklady a dlažba v dekoru dřeva jsou keramické dlaždice nebo gres, které svým vzhledem imitují přírodní dřevo. Na rozdíl od dřevěných desek jsou ideální pro uspořádání místnosti s vysokou vlhkostí, jako je kuchyň nebo koupelna. Jsou také mnohem levnější..